Bieg Katyński | LaserCut

Innowacyjny medal cięty o ciekawym kształcie. LaserCut to szybkie rozwiązanie, które wykonamy w nawet 6 dni roboczych.

Cechy medalu:
Wymiary: 65 x 60 mm
Wstążka: standardowa
Kolor medalu: złoty, srebrny, brązowy
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy, kształt wycięty laserem

Opis

Bieg Katyński upamiętniający ważne wydarzenie historyczne

Rocznica zbrodni katyńskiej to szczególna okazja do tego, aby upamiętnić pamięć tych, którzy tragicznie stracili życie. Z tego powodu różne organizacje tworzą ku temu wydarzenia, w tym rywalizacje sportowe. Jedną z nich jest Bieg Katyński, w którym udział biorą dzieci ze szkół podstawowych. W tym roku 21 kwietnia blisko 200 biegaczy z 11 szkół wystartowało w 11 edycji biegu. Bieg powstał w ramach ogólnopolskiego projektu ,,Katyń… ocalić od zapomnienia”. Podczas jego trwania organizator przypomniał uczestnikom o wydarzeniach historycznych, pielęgnując w młodych pamięć o Katyniu. Z kolei po biegu, najlepsi biegacze otrzymali pamiątkowe medale wykonane na zamówienie przez naszą firmę.

Eleganckie medale na Bieg Katyński w trzech odsłonach

Medale, które wykonaliśmy na Bieg Katyński to medale z serii LaserCut. Dzięki nowoczesnej technologii naszego parku maszynowego mogliśmy wyciąć je w dowolny kształt. Na potrzeby tej realizacji, postawiliśmy na kształt sześciokąta z geometrycznym wypełnieniem wewnątrz. Za sprawą kolorowemu nadruku medal lśni w świetle, przyciągając uwagę i sprawiając, że staje się bardziej dynamiczny. Ponadto po prawej stronie medalu umieściliśmy zdobienie z motywem biegacza. Całość wykonaliśmy w trzech standardowych kolorach: złotym, srebrnym oraz brązowym. Dzięki temu organizator może łatwo i sprawnie wyróżnić biegacza zgodnie z zajętym przez niego miejscem.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy