Bieg Jacka | LaserCut

Nowatorski medal cięty na Bieg Jacka. LaserCut to szybkie rozwiązanie, które wykonamy w nawet 6 dni roboczych.

Cechy medalu:
Wymiary: 85 x 75 mm
Wstążka: personalizowana
Kolor medalu: czarny
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy, kształt wycięty laserem

Opis

Legenda, która dała początek tradycji

Polska kultura pełna jest legend i opowieści, które chętnie przywoływane są nawet we współczesnym świecie. Oprócz popularnych legend takich jak te o królach czy o smoku istnieją również legendy znane głównie w jakimś regionie czy mieście. Taką właśnie opowieścią jest legenda o Jacku, którą skutecznie promuje bieg w Siedlcach. Bieg Jacka, bo to o nim mowa wywodzi się z legendy o Jacku obdarzonym nadludzką siłą. Siedlecka społeczność tak pokochała tę historię, że już od kilkunastu lat organizuje poświęconą jej imprezę sportową. W biegu mogą wziąć udział zarówno dorośli, jak i dzieci, dla których przygotowano specjalną trasę. Organizator zadbał o to, aby każdy miło wspominał bieg. W tym celu skontaktował się z nami, abyśmy wspólnie stworzyli unikalne medale na zamówienie.

Nowoczesne medale na Bieg Jacka

To nie było nasze pierwsze zetknięcie z siedleckim biegiem. Mamy już bowiem w swojej historii kilka zrealizowanych z tej okazji projektów. Na 12. edycję biegu postanowiliśmy jednak wykorzystać nowoczesną technikę cięcia metalu. Wykorzystujące tę technikę medale LaserCut są bardzo trwałe, ale przede wszystkim mogą przybierać dowolne kształty. Stworzyliśmy zatem medale, które składają się z dwóch paneli metalowych wyciętych w geometryczne kształty. Nałożone na siebie warstwy nadają nagrodzie przestrzeni, którą dodatkowo podkreślliśmy wyrazistą kolorystyką. Całość uzupełnia personalizowana wstążka do medalu. Na jej powierzchni umieściliśmy istotne informacje i kolorystykę symbolizującą Bieg Jacka.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy