Bieg Dziczkiem | Vision Medals

Medal na VII Bieg Dziczkiem przygotowany, aby w nowoczesny sposób wyróżnić najlepszych sportowców.

Cechy medalu:
Wymiary: 80 x 70 mm
Kolor medalu: srebrny
Informacje dodatkowe: wypełnienie kolorem

Opis

Bieg Dziczkiem – wszystko, co warto o nim wiedzieć

Bieganie po lesie ma swoje uroki i niepowtarzalną atmosferę. Biegacze mogą połączyć się z naturą i pełną piersią czerpać z pozytywów leśnego klimatu. Nie powinno zatem dziwić, że wielu sportowców chętnie podejmuje się uczestnictwa w biegach organizowanych w lesie. Jednym z takich biegów jest Bieg Dziczkiem, który w tym roku został zorganizowany 15 maja. Organizatorzy poprowadzili trasę przez Nadleśnictwo Góra Śląska i podzielili na kilka dystansów. Bieg główny mierzył 10 km, Mini Dziczek 5,6 km, natomiast bieg dla dzieci podzielono na wiekowe kategorie. Najmłodsi mogli rywalizować ze sobą na dystansach 100 m, 500 m, 900 m oraz 1400 m. Dla każdego, kto ukończył bieg, organizator przewidział wyjątkowe medale na zamówienie, które wykonaliśmy na specjalną prośbę.

Wyraziste medale na Bieg Dziczkiem

Medale Vision, które stworzyliśmy na Bieg Dziczkiem, idealnie oddają klimat biegania po lesie. Leśny efekt uzyskaliśmy dzięki wyrazistej kolorystyce i dopracowanej grafice symbolicznego dzika. Kolorowy nadruk lśni w świetle, dodatkowo przyciągając uwagę. Ponadto napis u dołu medalu jest wyczuwalny pod palcami, co sprawia, że nagroda dodatkowo się wyróżnia. Całość zaprojektowaliśmy w zgrabny, klasyczny kształt, który przełamaliśmy symetrycznymi wydłużeniami u dołu medalu. Oprócz tego wyjątkowości dodaje nagrodzie personalizowana wstążka do medalu.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy