Bieg Bażanta | Vision Medals

Medale na Bieg Bażanta przygotowane, aby w nowoczesny sposób wyróżnić uczestników imprezy sportowej.

Cechy medalu:
Wymiary: 80 x 50 mm
Kolor medalu: srebrny
Informacje dodatkowe: kolorowy nadruk, trójwymiarowy napis

Opis

Sportowe wydarzenie w ramach Dni Miasta Łańcut – Bieg Bażanta

Dni Łańcuta to nie tylko wydarzenie kulturalne i rozrywkowe, ale również sportowe. Świadczy o tym fakt, że podczas ich trwania odbywa się Bieg Bażanta, w którym w tym roku wzięły udział tłumy biegaczy. Jego organizator, czyli Stowarzyszenie Biegowe Ultra Łańcut postarał się o to, aby w sportowej rywalizacji mógł wziąć udział naprawdę każdy. Dlatego podzielił bieg na kilka, różnych kategorii. Wśród nich znalazł się bieg dla dzieci, nordic walking oraz biegi na dystansach 2,5 km, 5 km oraz 10 km. Najlepsi biegacze otrzymali pamiątkowe medale z kolorowym nadrukiem, które przygotowaliśmy na specjalne zamówienie.

Kolorowe medale na łańcucki Bieg Bażanta

Medale odlewane z kolorowym nadrukiem, czyli medale Vision są świetną opcją dla wszystkich, którzy chcą połączyć tradycję z nowoczesnością. Nasze medale wykonujemy z najwyższej jakości materiałów, które w tym przypadku odlaliśmy w kształt liścia. Nagrodę stworzyliśmy z kilku warstw o różnej grubości, które dodają całości głębi i wyrazu. Ponadto, na powierzchni medalu znajduje się trójwymiarowy napis z nazwą wydarzenia oraz przyciągający wzrok kolorowy nadruk. Kolorowe zdobienie wykonaliśmy bardzo dokładnie, zachowując najwyższe standardy i sprawiając, że nadruk wygląda, jakby został ręcznie namalowany. Całość dopełnia spersonalizowana wstążka.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy