Bieg III Wież | Vision Medals

Medal na 11. Bieg III Wież przygotowany, aby w nowoczesny sposób wyróżnić najlepszych sportowców.

Cechy medalu:
Wymiary: 80 x 70 mm
Kolor medalu: srebrny
Informacje dodatkowe: wypełnienie kolorem

Opis

Bieg III Wież po raz jedenasty przyciągnął tłumy zawodników

Tradycja ma wiele twarzy. Jedną z nich z pewnością jest sportowe oblicze, które wiąże się z tym, że imprezy sportowe odbywają się cyklicznie. Tradycją Prusic jest organizowanie jednego z popularniejszych biegów w tamtym rejonie. Jest nim oczywiście Bieg III Wież, który w tym roku odbył się 26 czerwca. W jego ramach odbywają się trzy inne biegi, dzięki czemu wydarzenie jest mocno zróżnicowane i przypadnie do gustu każdemu. Organizator wytyczył dla uczestników szybką i prostą trasę, mierzącą 10 km, która uzyskała atest PZLA. Ponadto, na każdego, kto ukończył bieg, czekał wyjątkowy medal pamiątkowy, który wykonaliśmy na indywidualne zamówienie.

Kolorowe medale na 11 bieg w Prusicach

Nagrody, które stworzyliśmy na bieg w Prusicach to medale Vision. Wykonaliśmy je z odlewu, jednocześnie zachowując ciekawy kształt i wypełnienie kolorowym nadrukiem. Dzięki temu te kolorowe medale zapadają w pamięć i pięknie się prezentują. Medal na Bieg III Wież wykonaliśmy w stylistyce nawiązującej do wydarzenia. Kształt medalu przypomina wzgórze, na którym znajdują się trzy wieże. Z kolei nad nimi rozciąga się kolorowa, wyrazista tęcza. Trójwymiarowe zdobienia, które umieściliśmy na powierzchni medalu, można wyczuć pod palcami, a dzięki perfekcyjnemu wykończeniu każdy detal wygląda realistycznie. Całość uzupełnia personalizowana wstążka do medalu o dopasowanej kolorystyce.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy