Barbórka Cup | LaserCut

Geometryczny medal na Barbórka Cup wykonany w trzech klasycznych wersjach kolorystycznych z trójwymiarowym nadrukiem.

Cechy medalu:
Wymiary: 80 x 70 mm
Wstążka: sublimacyjna
Kolor medalu: złoty, srebrny, brązowy
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy, kształt wycięty laserem

Opis

Dwa dni sportowych rywalizacji w ramach Barbórka Cup

Na Międzynarodowy Turniej w Gimnastyce Sportowej Kobiet i Mężczyzn zgłosili się w tym roku zarówno sportowcy z Polski, jak i zza granicy. Udział wzięli w nim juniorzy i seniorzy, którzy przez dwa dni rywalizowali ze sobą o pierwsze miejsce. Turniej ten znany jest również pod nazwą Barbórka Cup, ponieważ powstał, aby uczcić święto braci górniczej, czyli tzw. ,,Barbórkę”. Turniej odbywa się już od 1984 roku i za sprawą długoletniej tradycji promuje zdrowy tryb życia. Jego organizator postanowił w tym roku wyróżnić nie tylko zdobywców pierwszego miejsca. Dlatego zgłosił się do nas, abyśmy stworzyli spójne medale na zamówienie w trzech wersjach kolorystycznych. Dzięki temu mógł docenić osoby, które zajęły trzy pierwsze miejsca.

Barbórka Cup z medalami dla najlepszych zawodników

W ramach Barbórka Cup trzech najlepszych sportowców z każdej kategorii otrzymało pamiątkowe medale barbórkowe. Są to medale LaserCut, które mają regularny kształt wielokąta. Wykonaliśmy je w trzech klasycznych odsłonach: złotej, srebrnej oraz brązowej. Co więcej, znajdujące się na ich powierzchni zdobienia wykonaliśmy za pomocą kolorowego nadruku, który dodatkowo podnieśliśmy. Dzięki temu są one wypukłe i można je łatwo poczuć pod opuszkami palców. Wszystkie zdobienia są zachowane w zgodzie z motywem gimnastycznym, jednak widać w nich również klimat święta Barbórki. Całość dopełnia logo organizatora oraz spersonalizowana wstążka w dopasowanym designie.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy