8 Nadmorski Bieg Uzdrowiskowy | Medal odlewany

Medal odlewany przygotowany na 8 Nadmorski Bieg Uzdrowiskowy w Dąbkach. Medal wykonany z najwyższej jakości stopu cynku i aluminium w nietypowym kształcie.

Cechy medalu: 
Wymiary: około 50 x 80 mm
Wstążka: biały sznurek
Kolor medalu: antyczne srebro
Informacje dodatkowe: nietypowy kształt pętli

Opis

8 Nadmorski Bieg Uzdrowiskowy z naszymi medalami

Kolejny już medal w naszym dorobku, który mieliśmy okazję przygotować na Nadmorski Bieg Uzdrowiskowy. W galerii naszych realizacji do zobaczenia są medale z poprzednich edycji: 4 biegu, 5 biegu oraz 6 biegu uzdrowiskowego.

Coroczna edycja Nadmorskiego Biegu Uzdrowiskowego przyciąga do miejscowości Dąbki setki biegaczy, którzy z wielką determinacją walczą o przygotowane medale biegowe i zajęcie jak najwyższych pozycji.

Nie inaczej było tego roku. Zarówno pogoda jak i frekwencja dopisała a organizator doskonale przygotował całą imprezę. Na mecie na uczestników czekały medale odlewane, które przygotowaliśmy na tegoroczną edycję. Ciekawa realizacja, która przedstawia pętlę ze sznurka z umieszczoną na nim datą wydarzenia, miejscem, dystansem oraz nazwą imprezy. Medal w kolorze antycznego srebra został zawieszony na białym sznurku. Całość prezentuje się naprawdę świetnie. Bez wątpienia, taki medal w kolekcji będzie skarbem każdego biegacza.

Nietypowe projekty medali od Tryumf

Nasi projektanci bardzo lubią nietypowe i wymagające kreatywności projekty. Wykonujemy medale na zamówienie według indywidualnych projektów naszych klientów, które czasem znacznie odbiegają od przyjętych standardów. Fantazyjne kształty, kolorowe medale, połączenia różnych materiałów, obrotowe elementy czy medal z działającym kompasem – to tylko część naszych możliwości. Lata doświadczeń pozwalają nam na stworzenie niemal każdego nietypowego medalu. Dlatego, warto zaufać specjalistom i zlecić wykonanie medali naszej firmie!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy