75 lat Wigry Suwałki | Vision Medals

Medal na 75-lecie istnienia Klubu Sportowego Wigry Suwałki przygotowany, aby w nowoczesny sposób wyróżnić najlepszych sportowców.

Cechy medalu:
Wymiary: 75 x 70 mm
Kolor medalu: srebrny
Informacje dodatkowe: wypełnienie kolorem

Opis

75 urodziny Suwalskiego Klubu Sportowego Wigry Suwałki

Urodziny to zawsze świetna okazja do świętowania. Szczególnie gdy jest to okrągła rocznica założenia Klubu Sportowego Wigry Suwałki. Suwalski Klub Sportowy powstał w 1947 roku i od tego czasu dostarcza emocji oraz rozrywki. Dlatego dla organizatorów ważne było to, aby dobrze uczcić tę okrągłą rocznicę. Z tego powodu została zorganizowana impreza sportowa, podczas której odbył się mecz towarzyski oraz bieg na symbolicznym dystansie 1947 m. Oprócz biegu głównego w rywalizacji mogły wziąć udział również dzieci, pokonując dystans 194,7 m. Dla wszystkich, którzy ukończyli bieg, przewidziano pamiątkowe medale, które wykonała nasza firma.

Medale na bieg ku uczczeniu Wigry Suwałki

Symboliczny bieg ku uczczeniu Klubu Wigry Suwałki przyciągnął tłumy zapalonych biegaczy. Dlatego, podejmując się stworzenia medalu, wiedzieliśmy, że musi on być tak samo wyjątkowy, jak okoliczność, na której jest wręczany. Tak powstał unikalny medal Vision o okrągłym kształcie z przyciągającymi wzrok zdobieniami. Elegancki i głęboki kolor nadrukowanych zdobień uzupełniliśmy lśniącymi w świetle drobinkami. Mimo niepozornego wyglądu dodają one całości charakteru i podbijają wrażenia estetyczne. Ponadto wykorzystaliśmy techniki 3D, nadając medalowi przestrzeni oraz sprawiając, że jest delikatnie wyczuwalny pod palcami. Całość idealnie uzupełnia personalizowana wstążka do medalu z wyszytymi zdobieniami oraz nazwą wydarzenia.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy