VII bieg Dwóch Szybów | Medal odlewany

Medal przygotowany na VII Bieg Dwóch Szybów w Chorzowie

Cechy medalu:
Wymiary: 69 x 76mm
Wstążka: sublimacyjna z personalizowanym nadrukiem
Kolor medalu: antyczne srebro
Elementy wyróżniające: stylowe ażury, duża ilość detali

Opis

Bieg dwóch szybów razem z Tryumf

Bieg dwóch szybów odbył się 14 listopada w Chorzowie. Całość trasy biegnie przez tereny górnicze przez co nawiązuje do historii regionu. Trasa biegu liczy 15 kilometrów, organizator zadbał o jej zabezpieczenie techniczne oraz medyczne. Na starcie biegu stanęło 254 zawodników, którzy rywalizowali na wymagającej trasie biegu. Aspektem wpływającym negatywnie na przebieg rywalizacji były warunki atmosferyczne, które skutecznie utrudniały zawodnikom rywalizować o najlepszy czas.

Medal odlewany przygotowany na VII bieg dwóch szybów został wykonany z zastosowaniem technologii błyskowej, która umożliwiła uzyskanie wysokiej jakości powierzchni. Medal został dodatkowo poddany obróbce ściennej, aby uzyskać cienką strukturę. Następnie medal obszyto wstążką, przez co całość prezentuje się naprawdę bardzo estetycznie.

Medale dla zawodowców

Wszystkie medale na zamówienie wykonujemy w naszym zakładzie w Stalowej Woli. Rozbudowany park maszynowy pozwala nam na wykonywanie skomplikowanych medali różnego typu. Staramy się wykorzystywać wszystkie dostępne zasoby, aby uzyskać możliwie jak najwyższą jakość naszych medali. Jesteśmy świadomi tego, ile wysiłku wkładają zawodnicy w to, aby uzyskać jak najlepsze wyniki podczas rywalizacji, dlatego właśnie nieustannie rozwijamy swoje możliwości. Staramy się rozwijać opcje konfiguracji naszych produktów, dlatego właśnie przygotowaliśmy szeroki wybór wstążek i etui do medali, które umożliwiają spersonalizowanie medalu pod konkretne wydarzenie.

 

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy