5 Półmaraton Bursztynowy | LaserCut

Innowacyjny medal cięty o ciekawym kształcie. LaserCut to szybkie rozwiązanie, które wykonamy w nawet 6 dni roboczych.

Cechy medalu:
Wymiary: 65 x 60 mm
Wstążka: sublimacyjna
Kolor medalu: biały
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy, kształt wycięty laserem

Opis

Półmaraton Bursztynowy obchodzi w tym roku piąty jubileusz

Już po raz piąty biegacze mogli wziąć udział w jedynym w swoim rodzaju półmaratonie w Strzekęcim. Był nim oczywiście Półmaraton Bursztynowy, który obchodził tego roku swoje piąte urodziny. Organizatorzy podzielili imprezę na dwa dystanse, liczące 21,1 km (długość półmaratonu) oraz 10,5 km. Ponadto w ramach imprezy odbywał się również bieg młodzieży, dzieci i nordic walking. Dzięki takiemu zróżnicowaniu każdy mógł odnaleźć swoją radość z biegania, uczestnicząc w imprezie całą rodziną. Ponadto, wszyscy uczestnicy otrzymali na mecie pamiątkowe medale. Organizator zlecił ich wykonanie naszej firmie, która wykorzystując nowoczesną technologię, w pełni wywiązała się ze swojego zadania.

Nowoczesne medale na Półmaraton Bursztynowy

Medale na Półmaraton Bursztynowy, wykonaliśmy z wykorzystaniem nowoczesnej technologii, jaką daje nam nasz park maszynowy. LaserCut to wycinane laserowo medale, które mogą przybrać właściwie dowolną formę i kształt. Na tę wyjątkową okazję przygotowaliśmy nagrody o klasycznym, prostym kształcie przełamanym nowoczesnym wycięciem. Na ich powierzchni umieściliśmy kolorowy nadruk, który w strategicznych punktach jest trójwymiarowy i pokryty lśniącym w świetle lakierem. Dzięki temu przyciąga wzrok i zapada w pamięć. Dodatkowym atutem medalu są logotypy organizatorów, które gustownie wyeksponowaliśmy. Całość idealnie uzupełnia spersonalizowana wstążka z najważniejszymi informacjami na temat wydarzenia.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy