22. Półmaraton dookoła Jeziora Żywieckiego | Medal odlewany

Medal odlewany przygotowany na 22. Półmaraton dookoła Jeziora Żywieckiego. Medal wykonany z najwyższej jakości stopu cynku i aluminium z kolorowymi elementami.

Cechy medalu:
Wymiary: 70 x 60 mm
Wstążka: sublimacyjna z personalizowanym nadrukiem
Kolor medalu: srebrny
Elementy wyróżniające: wypełnienie kolorem

Opis

Medale na 22. Półmaraton dookoła Jeziora Żywieckiego

Bieganie ma wiele twarzy. Jedną z nich jest półmaraton, czyli bieg na dystansie liczącym niewiele ponad 20 km. Zaliczany jest on do biegów długich, podczas których wręczane są medale biegowe. Półmaraton żywiecki to jeden z najtrudniejszych półmaratonów w Polsce. Jego trasa prowadzi przez ciężki, górzysty teren bogaty w liczne podbiegi i spore różnice wzniesień. Mimo ogromnego wyzwania 22. Półmaraton dookoła Jeziora Żywieckiego cieszy się niezwykłą popularnością. Jego organizatorem jest Starostwo Powiatowe w Żywcu. Powiat żywiecki, w którym odbywa się bieg to niezwykle malownicze miejsce. Wspaniałe widoki gwarantuje również fakt, że trasa przebiega wokół Jeziora Żywieckiego położonego w samym centrum Beskidów w Kotlinie Żywieckiej. Bieg, który odbywa się w tak niesamowitym miejscu, zasługuje na równie niesamowite medale odlewane. W tym roku nasza firma miała okazję je przygotować.

Nagrody wysokiej jakości pamiątką na lata

Medal to symbol wyniku, jaki osiągnął sportowiec. To pamiątka sukcesu, dlatego ważne jest, aby przez długi czas zachwycała swoim pięknem. Niewątpliwie pamiątką tegorocznego półmaratonu wokół Jeziora Żywieckiego są medale na zamówienie wykonane pod indywidualny projekt. Wyróżniają się one nietypowym kształtem, który przypomina obrys jeziora oraz wyrazistą kolorystyką, podkreślającą każdy detal. Ponadto struktura medalu pozwala poczuć jego formę poprzez wypukłości znajdujące się na jego powierzchni. Dzięki temu medal jest wielowymiarowy i oddaje dynamiczny charakter biegów. Całość zdobi sublimacyjna wstążka do medali. Na jej powierzchni wyszyto nazwę wydarzenia oraz najistotniejsze informacje. Poza tym jej kolorystyka ściśle nawiązuje do tego konkretnego półmaratonu. Dzięki wszystkim tym elementom medal stanowi wyjątkowy symbol sukcesu, którego wspomnienie na długo pozostanie z wyróżnionym.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „22. Półmaraton dookoła Jeziora Żywieckiego | Medal odlewany”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × 4 =

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Statuetki | Dyplomy