20 lat Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego | LaserCut

Innowacyjny medal cięty o ciekawym kształcie. LaserCut to szybkie rozwiązanie, które wykonamy w nawet 6 dni roboczych.

Cechy medalu:
Wymiary: 10 x 90 mm
Wstążka: sublimacyjna
Kolor medalu: srebrny
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy, kształt wycięty laserem

Opis

Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego obchodzi swoje 20-ste urodziny

29 czerwca 2002 roku po rozwiązaniu Urzędu Ochrony Państwa do życia została powołana Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Do jej zadań miała należeć między innymi ochrona bezpieczeństwa wewnętrznego państwa i porządku konstytucyjnego. Od tego czasu minęło 20 lat, a ABW każdego dnia rozpoznaje, zapobiega i zwalcza wszelkie zagrożenia. Władze postanowiły, aby tę okrągłą rocznicę działalności służb specjalnych uczcić w wyjątkowy sposób. W tym celu zorganizowali bieg o nazwie Cross w Cos, podczas którego uczestnicy mogli w sportowym stylu uhonorować służbę funkcjonariuszy. Z tego powodu przygotowaliśmy unikalne medale na zamówienie, które wykonaliśmy zgodnie ze wszystkimi wytycznymi Klienta.

Medale dla uczestników biegu Cross w Cos

Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego to organizacja o klasycznej strukturze z innowacyjnym podejściem do działania. Naszym zadaniem było odzwierciedlenie tego w medalach na bieg. Dlatego postawiliśmy na nowoczesne medale z serii LaserCut. Dzięki naszemu najnowocześniejszemu parkowi maszynowemu w branży udało nam się uzyskać klasyczny, okrągły kształt przełamany wycięciami, znajdującymi się wewnątrz. Ponadto wzrok przykuwa zdobienie buta do biegania, które dodatkowo mieni się w świetle. Dopracowane szczegóły w połączeniu z dobraną, elegancką kolorystyką sprawiają, że medal prezentuje się dostojnie. Całość uzupełnia personalizowana wstążka w dopasowanym, granatowym kolorze.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy