12 Bieg Jacka | Medal odlewany

Medal odlewany przygotowany na 12 Bieg Jacka w Siedlcach. Medal wykonany z najwyższej jakości stopu cynku i aluminium pokryty zieloną emalią.

Cechy medalu: 
Wymiary: 70 mm
Wstążka: sublimacyjna, personalizowana
Kolor medalu: zielony
Informacje dodatkowe: pokryty emalią, niektóre elementy wypełnione kolorem

Opis

12 Bieg Jacka Siedlce z naszymi zielonymi medalami

Już 29.08.2021 odbędzie się impreza sportowa w Siedlcach pod nazwą Bieg Jacka. 12 z kolei edycja tego wydarzenia przyciągnie na pewno wielu biegaczy z całej Polski. W planie tegorocznego wydarzenia jest bieg na 5 km, półmaraton czyli bieg na 21 km, bieg dla dzieci oraz Nordic Walking. Dla uczestników przygotowywane są nowe trasy a na terenie Ośrodka Sportu, przy ul. Prusa 6 w pobliżu Parku Miejskiego “Aleksandria” ponownie powstanie miasteczko biegowe.

Organizator biegu zadbał o wyjątkowe medale biegowe, które z przyjemnością wykonaliśmy. Medal cechuje prosty okrągły kształt z fantazyjnymi elementami wypełnionymi kolorową farbą oraz tytułem imprezy. Nie wątpliwie najbardziej wyróżniającym się elementem medalu jest jego kolor. Zielony kolor, którym pokryliśmy medal to całkiem nowe rozwiązanie. Tworząc kolorowe medale odchodzimy od oklepanych kolorów na rzecz ciekawej przyciągającej wzrok kolorystyki. Bez wątpienia, odlany medal w zielonym kolorze będzie nie lada gratką w kolekcji każdego biegacza.

Nietypowe projekty medali od Tryumf

Nasi projektanci bardzo lubią nietypowe i wymagające kreatywności projekty. Wykonujemy medale na zamówienie według indywidualnych projektów naszych klientów, które czasem znacznie odbiegają od przyjętych standardów. Fantazyjne kształty, kolorowe medale, połączenia różnych materiałów, obrotowe elementy czy medal z działającym kompasem – to tylko część naszych możliwości. Lata doświadczeń pozwalają nam na stworzenie niemal każdego nietypowego medalu. Dlatego, warto zaufać specjalistom i zlecić wykonanie medali naszej firmie!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy