11 listopada Święto Niepodległości | LaserCut

Okrągły medal cięty laserowo z kolorowym nadrukiem oraz motywem wojskowym i patriotycznym.

Cechy medalu:
Wymiary: 80 x 70 mm
Wstążka: standardowa
Kolor medalu: srebrny
Informacje dodatkowe: nadruk kolorowy, kształt wycięty laserem

Opis

11 listopada po raz 104. obchodziliśmy Święto Niepodległości

Historia Polski pełna jest tragicznych doświadczeń, które udało nam się krwawo i walecznie pokonać. Dlatego w ciągu roku obchodzimy kilka świąt historycznie ważnych dla naszego narodu. Jednym z takich wydarzeń jest 11 listopada, czyli Święto Odzyskania Niepodległości, które miało miejsce dokładnie 104 lata temu. Dzięki waleczności oraz niegasnącej woli walki odzyskaliśmy kraj, zyskując kontrolę nad każdym jego aspektem. Dlatego jest to również szczególnie ważne wydarzenie wojskowe, do czego nawiązuje stworzony przez nas medal na zamówienie. Do jego stworzenia wykorzystaliśmy możliwości naszego najnowocześniejszego parku maszynowego w branży. Dzięki niemu możemy sprawować kontrolę nad każdym etapem produkcji i dbać o najwyższą jakość wykonania.

Nowoczesne medale na patriotyczne święto 11 listopada

Przygotowany przez nas medal na święto niepodległości ma klasyczny, okrągły kształt cięty laserem. Jest to medal LaserCut, który dodatkowo urozmaiciliśmy precyzyjnymi i symetrycznymi cięciami wewnątrz. Dzięki nim na pierwszy plan jeszcze mocniej wysuwają się zdobienia, które umieściliśmy w środku. Są nimi grafiki wykonane za pomocą kolorowego nadruku, który idealnie komponuje się z barwami narodowymi. Oprócz tego najważniejsze zdobienia (np. czołg R11) zostały dodatkowo uwypuklone za pomocą technik 3D. Precyzyjnie wykonany medal na Bieg Niepodległości uzupełnia również klasyczna wstążka w biało-czerwonej kolorystyce.

Zapytaj o darmową wycenę medali, którą przygotujemy w 24h!

Ponad 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy to gwarancja wysokiej jakości medali

Jesteśmy największym producentem medali na zamówienie w Polsce i jednym z większych w Europie. Wykonujemy rocznie około 10 000 000 medali oraz 2 500 000 nagród różnego typu. Mamy doświadczenie, wiedzę i ludzi, dzięki którym stworzymy idealne medale na Twoje wydarzenie sportowe lub kulturalne!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Puchary | Medale | Wstążki | Statuetki | Dyplomy