Tryumf na MTPO w Kielcach

Producent medali odlewanych na MTPO w Kielcach

Producent medali odlewanych, monet, ryngrafów i odznaczeń wojskowych – firma Tryumf, wzięła udział w największych i najważniejszych w Europie Międzynarodowych Targach Przemysłu Obronnego w Kielcach. Targi te co roku ściągają do Kielc tysiące gości z całego świata aby podziwiać najnowocześniejsze zdobycze technologii obronnej.

Była to trzecia wystawa Europy, po targach w Paryżu i Londynie. W tym roku odwiedzający także nie zawiedli organizatorów. Na targi w Kielcach przybyło ponad 20 tysięcy zwiedzających z wielu krajów.

Na stoiskach można było zobaczyć sprzęt pancerny i rakietowy, sprzęt wojsk chemicznych oraz materiały wybuchowe. Sporym zaciekawieniem cieszył się sprzęt lotniczy i uzbrojenie obrony powietrznej. Nie zabrakło także wyposażenia dla policji, straży granicznej i jednostek ratowniczych.

Targi to nie tylko kompleksowa prezentacja sprzętu wojskowego. To przede wszystkim biznes. Spotkania i umowy są już zawierane pomiędzy producentami sektora obronnego z różnych kontynentów w trakcie targów.

Firma Tryumf jako czołowy producent medali odlewanych, monet, ryngrafów i odznaczeń wojskowych, traktuje udział w tego typu wydarzeniach branżowych jako ogromny zaszczyt. Dzięki temu dajemy klientom możliwość bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami naszej firmy. Także zapoznajemy klientów z naszymi najnowszymi produktami.

W trakcie targów nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem osób zwiedzających. W trakcie każdej prowadzonej przez nas rozmowy dużym zainteresowaniem cieszyły się nasze medale odlewane i monety. Zdecydowana część zwiedzających wysoko oceniała menniczą precyzję z jaką wykonywane są nasze produkty oraz jakość materiałów z których zostały wykonane. 


Dzięki tak dużemu zainteresowaniu naszymi produktami udało się nam nawiązać wiele istotnych kontaktów z wojskowymi, którzy wyrazili chęć podjęcia z nami współpracy. 

Zapraszamy do zapoznania się z galerią wykonanych przez nas projektów.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania poprzez formularz kontaktowy lub bezpośrednio przez telefon.

Zachęcamy do kontaktu!

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Udostępnij:

Trofea na zamówienie z indywidualnym projektem

Ostatnio opublikowane

Śledź nas

Powiązane artykuły

W poprzednim artykule z cyklu jak zrobić projekt medalu –...

W poprzednim artykule dotyczącym tego, jak zrobić projekt medalu odlewanego...

Ze względu na dużą ilość zapytań o samodzielne wykonywanie projektu...