Tryumf na MTPO w Kielcach

przez robson88

Producent medali odlewanych na MTPO w Kielcach

Producent medali odlewanych, monet, ryngrafów i odznaczeń wojskowych – firma Tryumf, wzięła udział w największych i najważniejszych w Europie Międzynarodowych Targach Przemysłu Obronnego w Kielcach. Targi te co roku ściągają do Kielc tysiące gości z całego świata aby podziwiać najnowocześniejsze zdobycze technologii obronnej.

Była to trzecia wystawa Europy, po targach w Paryżu i Londynie. W tym roku odwiedzający także nie zawiedli organizatorów. Na targi w Kielcach przybyło ponad 20 tysięcy zwiedzających z wielu krajów.

Na stoiskach można było zobaczyć sprzęt pancerny i rakietowy, sprzęt wojsk chemicznych oraz materiały wybuchowe. Sporym zaciekawieniem cieszył się sprzęt lotniczy i uzbrojenie obrony powietrznej. Nie zabrakło także wyposażenia dla policji, straży granicznej i jednostek ratowniczych.

Targi to nie tylko kompleksowa prezentacja sprzętu wojskowego. To przede wszystkim biznes. Spotkania i umowy są już zawierane pomiędzy producentami sektora obronnego z różnych kontynentów w trakcie targów.

Firma Tryumf jako czołowy producent medali odlewanych, monet, ryngrafów i odznaczeń wojskowych, traktuje udział w tego typu wydarzeniach branżowych jako ogromny zaszczyt. Dzięki temu dajemy klientom możliwość bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami naszej firmy. Także zapoznajemy klientów z naszymi najnowszymi produktami.

W trakcie targów nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem osób zwiedzających. W trakcie każdej prowadzonej przez nas rozmowy dużym zainteresowaniem cieszyły się nasze medale odlewane i monety. Zdecydowana część zwiedzających wysoko oceniała menniczą precyzję z jaką wykonywane są nasze produkty oraz jakość materiałów z których zostały wykonane. 


Dzięki tak dużemu zainteresowaniu naszymi produktami udało się nam nawiązać wiele istotnych kontaktów z wojskowymi, którzy wyrazili chęć podjęcia z nami współpracy. 

Zapraszamy do zapoznania się z galerią wykonanych przez nas projektów.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania poprzez formularz kontaktowy lub bezpośrednio przez telefon.

Zachęcamy do kontaktu!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!