Trofeum personalizowane według twoje pomysłu wykonane z różnych materiałów

Trofea personalizowane. Niepowtarzalne nagrody na wyjątkowe okazje i wydarzenia!

Rynek trofeów i nagród nieustanie się rozwija i stawia przed producentami nagród kolejne wyzwania. Proste statuetki z żywicy czy szkła już nie do końca spełniają oczekiwania bardziej wymagających klientów. Dlatego, trofea personalizowane tworzone na indywidualne zamówienie stają się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem na polskim i europejskim rynku nagród.
Tych nagród na pewno nie znajdziecie w katalogu standardowych produktów. Cała idea ich powstania została oparta na ich niepowtarzalnym wyglądzie oraz na indywidulanym projekcie, który jest szczegółowo ustalany z klientem.
Trofeum tworzymy z kilku różnych materiałów, z użyciem różnych technik personalizacji. Materiały takie jak szkło, drewno, blacha, pleksa czy elementy odlewane mogą ze sobą zostać zestawione tworząc unikatowe trofeum. Oczywiście nie jest to takie łatwe i nie zawsze możliwe do wykonania, ale mimo wszystko tego typu statuetki są bardzo efektowne!
Wszystko jak zwykle zaczyna się od pomysłu. Klient przedstawia nam swoją wizję a my przedstawiamy jedną lub dwie propozycje projektu. Jest to wstępny zarys figurki oraz jej poszczególnych elementów, który na dalszym etapie jest dopracowywany wspólnie ze zleceniodawcą.
 
Po wysłaniu ostatecznego projektu i zaakceptowaniu go przez klienta zaczynamy proces produkcji. Pierwsza statuetka, którą wykonujemy często choć nie zawsze jest prototypem. Sprawdzamy w ten sposób jakość wykonania całego trofeum i czy wszystko idealnie pasuje do siebie tak jak było to przewidziane w projekcie. Jeśli nie ma żadnych problemów, wykonujemy zamówioną ilość. Pozostaje tylko ostateczna kontrola jakości trofeów, odpowiednie przygotowanie ich do transportu i wysyłka do klienta.
Kilka interesujących statuetek już jest na naszym koncie a to dopiero początek. Ciekawe pomysły z jakimi musieliśmy się zmierzyć, żeby je urzeczywistnić były sporym wyzwaniem. Mimo wszystko sprawiło nam to dużo frajdy i pozwoliło zyskać jeszcze więcej doświadczenia!  
Bieg Tropem Wilczym to największy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Polsce. Święto państwowe ustanowione 1 marca 2011 stało się dniem upamiętniającym żołnierzy polskiego podziemia antykomunistycznego i antysowieckiego.
Od 2015 roku impreza biegowa ma charakter ogólnopolski a w zeszłym roku udział w niej wzięło ponad 75 000 uczestników z około 300 miast – partnerów.
Dla MŻW w Ostrołęce przygotowaliśmy specjalnie na Bieg Tropem Wilczym niezwykłe 25 statuetek. Inspiracją do jej stworzenia był umieszczony obok nowopowstałego budynku MŻW charakterystyczny pylon.

Statuetka jest połączeniem, elementu drewnianego pokrytego materiałem przypominającym fakturę betonu oraz czarnej pleksy z kolorowym nadrukiem. 

Dosyć ciężkie ale pewnie stojące trofeum było bardzo entuzjastycznie przyjęte przez klienta, który był nią zachwycony. 
Utalentowani młodzi ludzie biorący udział w tegorocznym Śródmiejskim Festiwalu Młodych Talentów mieli okazję sprawdzić się w kilku obszarach działań artystycznych.
 
Zwycięzcy w swoich kategoriach otrzymali przygotowane przez nas trofea personalizowane. Figurka, którą prezentujemy została wręczona w konkursie plastycznym.
Połączenie marmurowej podstawy, szkła z nadrukiem kolorowym oraz wyciętej czarnej pleksy w nietypowym kształcie.
Zestawienie czarnego koloru ze złotym nadrukiem dało bardzo interesujący efekt. Statuetka prezentuje się naprawdę ekskluzywnie i efektownie.

Obchodząca 30-lecie Agencja Rozwoju Przemysłu zgłosiła się do nas z prośbą o zaprojektowanie ciekawej i nietypowej statuetki, która będzie sukcesywnie wręczana z tej okazji.

Inspiracją do jej stworzenia były pojawiające się w elementach graficznych agencji sześciokąty oraz proste linie.
 
Zaprojektowana a następnie wycięta laserowo forma została spersonalizowana logiem ARP, kilkoma grafikami oraz tekstem wykonanym techniką nadruku kolorowego.
Cały element został umieszczony na masywnej drewnianej podstawie, na której będzie umieszczona tabliczka do personalizacji. 
Wykonanie 10 sztuk trofeum było naprawdę przyjemne i dosyć szybkie.
 

Bez wątpienia, najbardziej nietypowe trofeum custom, które przygotowaliśmy na pamiątkę otwarcia odcinka autostrady A1 Tuszyn – Częstochowa. 

Podkład wykorzystywany na co dzień do tworzenia dyplomów drewnianych, tym razem wykorzystaliśmy nieco inaczej. Trofeum składa się z tabliczki grawerowanej oraz z części starej krajowej  jedynki oraz powstałej w jej miejsce autostrady A1. Autentyczne fragmenty drogi zostały do nas dostarczone przez klienta. Każda z 20 sztuk tego trofeum na pewno sprawi sporo radości obdarowanej nim osoby. 

Jedna z największych firm ubezpieczeniowych w Polsce potrzebowała 5 sztuk ciekawych ale zarazem prostych i eleganckich statuetek, które miały zostać wręczone jej pracownikom. 

Naszym pomysłem na statuetkę było połączenie grubego szkła z drewnianą podstawą, na której przewidzieliśmy miejsce na tabliczkę. Gładkie i polakierowane drewno z widoczną strukturą znakomicie się prezentuje w połączeniu z eleganckim szkłem.

Na szklanym elemencie trofeum zostały nadrukowane prostokąty w kolorach z logo firmy a litery oraz cyfra 4 zostały wycięte laserowo z białej i szarej pleksy. Dzięki takiemu zabiegowi otrzymaliśmy efekt trójwymiarowości. 

Zdecydowanie największą rolę w czasie realizacji odgrywa stopień skomplikowania projektu. Im więcej technik i materiałów wykorzystamy w projekcie tym bardziej czas na realizacje zostanie wydłużony. 

Minimalny czas jaki potrzebujemy na wykonanie statuetki zaczyna się od 7 dni roboczych. Przy każdym zamówieniu ten czas jest przez nas szacowany.

Podsumowując, trofea custom na pewno jeszcze nie raz zapewnią nam sporo wyzwań przy ich realizacji. Nie mniej jednak świadomość, że potrafimy stworzyć tak wspaniałe nagrody daje jeszcze więcej motywacji do działania. Wkrótce więcej naszych  trofeów pokażemy na facebook-u i instagramie!

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Udostępnij:

Trofea na zamówienie z indywidualnym projektem

Ostatnio opublikowane

Śledź nas

Powiązane artykuły

W poprzednim artykule z cyklu jak zrobić projekt medalu –...

W poprzednim artykule dotyczącym tego, jak zrobić projekt medalu odlewanego...

Ze względu na dużą ilość zapytań o samodzielne wykonywanie projektu...