Targi RemaDays 2022 - dlaczego warto nas wybrać?

Targi RemaDays 2022 – dlaczego warto nas odwiedzić?

Targi RemaDays to czas, w którym klient może lepiej poznać wystawcę. Zapoznaje się z nowościami, zdobywa cenne informacje i poszerza swoją wiedzę. Z kolei dla wystawcy to czas, który w stu procentach poświęca się klientowi, budując z nim relację i tworząc wartościowe relacje. Od wielu lat aktywnie uczestniczymy w targach w roli wystawcy. W tym roku również nie mogło nas zabraknąć.

RemaDays to międzynarodowe targi reklamy, które organizowane są od 2005 roku. Targi w Warszawie co roku przyciągają coraz większą liczbę wystawców oraz zwiedzających, dzięki czemu stały się jedną z największych imprez targowych w branży. Targi i wystawy trwają trzy dni, a w ich trakcie setki ludzi ma okazję spotkać się, wymienić doświadczeniami oraz poznać nowe produkty. W tym roku targi branżowe organizowane są w dniach 23-25 marca oraz obejmują 11 sektorów.

Zaproszenie na targi RemaDays

Tegoroczny kalendarz targów zaczynamy od RemaDays, które odbędą się w Warsaw Expo Nadarzyn. Jest to miejsce, które zostało stworzone do organizowania imprez targowych oraz wielu innych biznesowych wydarzeń. Jako wystawca na targach będziemy do Waszej dyspozycji na stoisku C13 w hali F. Zapraszamy!

Nasze tegoroczne stoisko na targach będzie świątynią innowacji i miejscem, w którym króluje indywidualizm. Wszystko to, dzięki nowym produktom, wyróżniającym się unikalnością i szczególnym podejściem. Poznajcie je bliżej.

Trofea customizowane

Przede wszystkim są to trofea, których nie da się podrobić. Dlaczego? Ponieważ to Ty decydujesz o projekcie i jesteś częścią procesu jej tworzenia. Projektując trofea personalizowane, bazujemy na Twoim pomyśle i korzystamy z różnorodnych materiałów. Jeśli jednak nie masz pomysłu na projekt statuetki, możesz skorzystać z gotowych wzorów dostępnych od ręki. Niezależnie od tego, na co postawisz, zadbamy o to, aby statuetka idealnie wpisywała się w charakter każdego wydarzenia, jednocześnie wyróżniając się na tle innych. Największy park maszynowy w branży pozwala nam łączyć ze sobą materiały, bawić się formą i realizować nawet najbardziej nieoczywiste projekty. Statuetki custom łamią wszystkie schematy. Ich czas realizacji to około 5-6 dni od dnia potwierdzenia projektu, a ilość zamówień jest nieograniczona. Co za tym idzie, można zamówić zarówno jedną, jak i setki sztuk unikalnych nagród. Ściśle wiąże się z tym również cena, ponieważ zależy ona od poziomu skomplikowania projektu. Możesz zatem w prosty sposób dopasowywać nagrody do swojego budżetu.

Personalizowane medale lasercut

Lasercut Medals to stalowe medale cięte, których nowoczesny wygląd i innowacyjna forma wprawiają w zachwyt nawet najbardziej wymagające indywidualności. To dzięki temu, że mogą one przybierać nietypowe kształty, które są ściśle związane z charakterystyką wydarzenia, na którym są wręczane. Ponadto łączenie materiałów oraz kolorowy nadruk 3D otwierają wiele możliwości personalizacyjnych, dzięki którym medal będzie się pięknie prezentował i wyróżniał swoim nieszablonowym designem. Niewątpliwym plusem medali jest ich krótki czas realizacji. Gotowy medal dostępny jest już od jednego tygodnia!

Zestaw custom

Nic nie prezentuje się lepiej niż stylowy zestaw unikalnych statuetek oraz medali wykonanych specjalnie dla Ciebie! Dzięki zachowaniu jednolitej stylistyki nagrody przyciągają uwagę wszystkich, którzy chcieliby taki zestaw skompletować. Ponadto oryginalny zestaw, łączący indywidualnie zaprojektowaną statuetkę oraz medal LASERCUT wyróżniający się nieszablonowym designem stanowi niespotykaną kombinację nagród, które idealnie się dopełniają.

Statuetki personalizowane i medale na zamówienie to odpowiedź na indywidualne potrzeby każdego klienta. Chcesz dowiedzieć się o nich więcej? Przyjdź i spotkaj się z nami na stanowisku C13 w hali F. Czekamy właśnie na Ciebie!

Udostępnij:

Trofea na zamówienie z indywidualnym projektem

Ostatnio opublikowane

Śledź nas

Powiązane artykuły

W poprzednim artykule z cyklu jak zrobić projekt medalu –...

W poprzednim artykule dotyczącym tego, jak zrobić projekt medalu odlewanego...

Ze względu na dużą ilość zapytań o samodzielne wykonywanie projektu...