Światowy Dzień Sportu z firmą Tryumf

Światowy Dzień Sportu świętem każdej dyscypliny sportowej

Sport towarzyszy człowiekowi niemal od początku jego istnienia. Jest na stałe wpisany w losy człowieczeństwa, a wielu traktuje go w kategoriach sensu życia. Aby zatem uczcić jego pozytywny wpływ na życie każdego z nas, ustanowiono Światowy Dzień Sportu, który obchodzony jest 6 kwietnia.

Symboliczne początki

Sport dzisiaj wyjątkowo mocno oddziałuje na człowieka. Z tego też powodu postanowiono ustanowić Światowy Dzień Sportu. Miał on przyczynić się do realizacji celów na rzecz pokoju i rozwoju. Dzień sportu ustanowiony został przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych. Miało to miejsce 23 sierpnia 2013 roku. Daty tej nie wybrano przypadkowo. Upamiętnia ona otwarcie pierwszych letnich igrzysk olimpijskich w epoce nowożytnej, które odbyły się w Grecji. Symboliczna data w połączeniu z humanitarnym potencjałem sportowych wartości dały początek świętu, które każdego roku promuje międzyludzką solidarność na świecie.Kibicowanie drużynie

Wszystko o sporcie i dla sportu

Sport w Polsce ma głębokie korzenie, które mocno oddziałują na życie każdego z nas. Jesteśmy krajem uzdolnionych sportowców i pełnych energii pasjonatów, którzy zdobyli niejedno sportowe trofeum. W naszym kraju Narodowy Dzień Sportu wiąże się z szeregiem wydarzeń, imprez oraz treningów, promujących sport. Są to różnego rodzaju biegi, mecze, pokazy czy też wyścigi. Każde z tych wydarzeń jest unikalne, dlatego zasługuje na oryginalny medal.

Medale dedykowane dyscyplinie sportowej

Medale sportowe to bardzo szerokie pojęcie. Nie tylko pod względem rodzaju i typu wykonania, ale również jego przeznaczenia. Dlatego organizatorzy różnych wydarzeń sportowych najczęściej decydują się na medale z dyscypliną. Dzięki temu mogą oni dopasować nagrodę do okoliczności, dodając np. charakterystyczne dla niej elementy. Taką personalizację umożliwia unikalny projekt, który wyróżnia medale sportowe na zamówienie spośród innych dostępnych na rynku. Jako sklep z medalami nie tylko dajemy możliwość stworzenia własnego projektu, ale również eksperymentowania z formą, która najlepiej odda sportowego ducha.

Dowolny kształt dzięki medalom LASERCUT

Produkcja medali może być naprawdę pasjonująca. Wystarczy wyjść z bezpiecznego szablonu i dać ponieść się fantazji. Medale LASERCUT są tego idealnym przykładem. To medale pamiątkowe, które można wycinać w dowolny kształt. Dzięki temu mogą one przybierać formę piłek, znaków czy też postaci w ruchu. Wszystko po to, aby nietypowy medal w pełni eksponował sportowe wartości każdej dyscypliny.

Medal LASERCUT piłka nożna Medal LASERCUT rodzinna piłka nożna Medal LASERCUT igrzyska sportowe

Trwałość, jaką gwarantują medale odlewane

Odlewanie medali mamy we krwi. W proces ten wkładamy całe serce oraz wieloletnie doświadczenie zdobywane podczas setek realizacji. Medale odlewane można dopasowywać do wydarzenia sportowego dzięki projektowi, który przygotowywany jest na indywidualne zamówienie. W taki sposób powstają unikalne medale piłkarskie, biegowe, rowerowe oraz cała masa innych dedykowanych odrębnej dyscyplinie.

Medal odlewany na Bieg II Szybów Medal odlewany na Otwarty Turniej Karate Medal odlewany na Półmaraton Rzeszowski

Medale nowej generacji, czyli medale Vision

Kolorem można wyrażać naprawdę wiele. To bardzo często symbole drużyny lub imprezy sportowej. Z tego powodu warto uwzględniać je w nagrodach. Naprzeciw temu wychodzą kolorowe medale. Są to medale Vision, czyli medale odlewane, na które naniesiona została kolorowa farba. To połączenie tradycji z nowoczesnością wpisuje się w klimat każdego sportu zarówno indywidualnego, jak i zespołowego.

Medal Vision Bibby biegi Medal Vision na Women Run Medal Vision Zimne Szorty

Q-Medals z nadrukiem o różnorodnej strukturze

Innowacyjny medal sportowy to taki, który spełnia szereg nieraz wykluczających się kryteriów. Przykładem tego są medale z serii Q-Medals. Wypełniają one niszę między klasycznymi medalami odlewanymi a standardowymi medalami-blaszkami. Pierwsze z nich są wykonywane na indywidualne zamówienie, jednak ich produkcja zajmuje sporo czasu, natomiast drugie cechuje szybki czas wykonania oraz szablonowość pozbawiona unikalności. Nowoczesny medal z funkcją Q łączy indywidualność z szybkim czasem realizacji dzięki kolorowemu nadrukowi. Można zatem szybko i łatwo stworzyć własny medal dopasowany do naprawdę każdej okoliczności.

Q-Medal na Bieg Gryfa Q-Medal na zawody karate Q-Medal na rajd rowerowy

Nieograniczone możliwości medali 1-2-3

Nietypowe medale wyróżnia jedno – brak jakichkolwiek ograniczeń. Medale 1-2-3 można tworzyć w dowolnym kształcie oraz z wykorzystaniem różnych technik. To medale z pleksy, sklejki czy też z grawerem, które w łatwy sposób można dopasować do każdej sportowej okoliczności.

Medal 1-2-3 na Bike Marathon Medal 1-2-3 na Turniej PiłkarskiMedal 1-2-3 na zawody triathlonowe 

Światowy Dzień Sportu z Tryumf

Niezliczone realizacje medali, które mieliśmy okazję wykonać, doprowadziły nas do miejsca, w którym każdy medal jest małym, sportowym dziełem sztuki. I tak jak sport niesie za sobą pewne szczytne wartości, tak też medale powinny stanowić ich symbol. Jest to szczególnie ważne w Światowy Dzień Sportu, którego założeniem było podkreślanie humanitarnych i pokojowych wartości każdej dyscypliny. To również cele, które przyświecają nam jako producentowi medali. Dajemy, więc naszym klientom szerokie możliwości tworzenia, eksperymentowania i łączenia form, dzięki którym medal eksponuje to, czym szczyci się dana dyscyplina sportowa.

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.


Formularz darmowej wyceny


Konsultacja z doradcą

Udostępnij:

Trofea na zamówienie z indywidualnym projektem

Ostatnio opublikowane

Śledź nas

Powiązane artykuły

W poprzednim artykule z cyklu jak zrobić projekt medalu –...

W poprzednim artykule dotyczącym tego, jak zrobić projekt medalu odlewanego...

Ze względu na dużą ilość zapytań o samodzielne wykonywanie projektu...