Walentynki

Personalizowany prezent na Walentynki, czyli koniec z oklepanymi upominkami

Święto miłości to jedyny dzień w roku, kiedy wszyscy patrzymy na świat przez pryzmat różowych okularów. Pragnąc docenić i uszczęśliwić drugą połówkę zachodzimy w głowę, jaki prezent na Walentynki wybrać. Możliwości jest wiele, ale zwykle są one niczym odgrzewany co roku kotlet. Co zatem zrobić, aby prezent był inny niż wszystkie?

Historia Walentynek sięga czasów starożytnej tradycji chrześcijańskiej i rzymskiej. Zgodnie z legendą  Walentynki wywodzą się z Lupercalii, czyli starożytnego święta płodności. Współczesną datę, czyli 14 luty święto uzyskało w wyniku nadejścia chrześcijaństwa do Europy, ustanawiając ten dzień świętem ku czci św. Walentego. Popularna dziś tradycja wręczania sobie tego dnia upominków narodziła się w Anglii w XVIII wieku i opanowała cały świat. Z kolei Walentynki w Polsce pojawiły się dopiero dwa wieki później, w latach 90. XX wieku. Mimo to na stałe zagościły w naszym kalendarzu oraz tradycji.

Prezent na Walentynki

Każdy zakochany staje przed pytaniem, co kupić na Walentynki. Pragnie, aby jego prezent, choć w niewielkim stopniu oddawał uczucie, którym darzy drugą osobę. Godzinami przegląda strony internetowe, czyta poradniki i w końcu decyduje się na upominek walentynkowy, który go zadowoli. Niestety, najczęściej są to cieszące się ogromną popularnością schematowe prezenty, które mimo pięknego wyglądu, już nie zaskakują.

Pierwsze na myśl przyszły Ci kolorowe skarpetki, portfel, a może kubek z serduszkiem? To tak, jak tysiącom Polek, które na Walentynki postawiły na znaną wszystkim klasykę. Nic w tym dziwnego, skarpetki zawsze się przydadzą, a w przypadku braku pomysłu każdy pomysł jest dobry 🙂 Niestety, nie zaskoczy on Twojego partnera ani nie wyrazi Twoich uczuć do niego.

Szklana statuetka na Walentynki

Utarło się, że dzień Walentynek ściśle wiąże się z bukietem czerwonych róż. Jednak zwykle stanowi on dodatek do głównego prezentu, którym najczęściej są perfumy lub biżuteria. Często jest to bardzo drogie połączenie, które nie niesie za sobą żadnej romantycznej treści tak istotnej dla wielu kobiet. W końcu liczą się gesty i pomysłowość, a nie wysokość wydanej kwoty. Może zatem warto postawić na coś nieszablonowego?

Dzień Świętego Walentego coraz bliżej, a ty nie wiesz jak oryginalnie wyrazić swoje uczucie? Pomysł na Walentynki nie musi być skomplikowany, a jego realizacja bardzo droga. Wystarczy dodać coś od siebie, aby prezenty na Walentynki nabrały unikalnego charakteru. W końcu każda bliska naszemu sercu osoba zasługuje na romantyczny upominek dedykowany właśnie jej. Możliwość stworzenia oryginalnego upominku jedynego w swoim rodzaju dają statuetki, medale oraz szereg innych personalizowanych nagród, które tworzymy z pasją. 

Statuetka walentynkowa

Trofea kojarzą się ze zwyciężaniem. Czy nie jest to zatem trafne porównanie w stosunku do miłości? W końcu piękna statuetka najlepiej wyrazi to, że jest się dla kogoś numerem jeden. Z okazji Walentynek przygotowujemy zarówno statuetki, dyplomy, jak i medale na zamówienie, których projekt zależy od Ciebie. Oryginalny prezent na Walentynki może wyróżniać się formą, kolorystyką czy też treścią. Dzięki dużym możliwościom personalizacyjnym możesz wybrać technikę zdobienia, dopasowaną do indywidualnych potrzeb grafikę oraz rodzaj graweru lub nadruku wykonanego z wielką precyzją. Wpisz imię, dodaj ważny dla Ciebie tekst, a stworzony od serca upominek na Walentynki z pewnością zaskoczy drugą połówkę. Ponadto, umieszczony w honorowym miejscu każdego dnia roku przypominał będzie o niegasnącym uczuciu.

Miłość roztacza swój blask przez cały rok, ale w Walentynki płonie najjaśniejszym światłem. Niech zatem oryginalny prezent walentynkowy podtrzymuje ten ogień każdego dnia, przywodząc na myśl walentynkową słodycz.

Udostępnij:

Trofea na zamówienie z indywidualnym projektem

Ostatnio opublikowane

Śledź nas

Powiązane artykuły

W poprzednim artykule z cyklu jak zrobić projekt medalu –...

W poprzednim artykule dotyczącym tego, jak zrobić projekt medalu odlewanego...

Ze względu na dużą ilość zapytań o samodzielne wykonywanie projektu...