Medale personalizowane. Oczekiwania kontra rzeczywistość

przez Paulina Szot
Medale personalizowane - oczekiwania kontra rzeczywistość realizacji

Bardzo często można spotkać się ze zjawiskiem, w którym rzeczywistość nie dorównuje oczekiwaniom. Szczególnie gdy chodzi o personalizowane nagrody. Dlatego organizatorzy różnych wydarzeń zachodzą w głowę, co zrobić, aby realizacja była zgodna z ich projektem. Czy powinni obniżać swoje standardy i oczekiwania? Z całą pewnością nie.

Czym się kierować podczas wyboru dostawcy medali?

Wybierając medale na zamówienie, należy przede wszystkim zastanowić się nad tym, czego oczekujemy. Każdy organizator powinien się nad tym zastanowić z jednego, prostego powodu. Mianowicie, nie każdy sklep z medalami jest w stanie dobrze wykonać medale personalizowane. Dlatego warto postawić na producenta. Jednak producent medali również powinien spełniać pewne wymogi. Przede wszystkim o poziomie jakości jego usług świadczy dostęp do najnowszej technologii. Własne maszyny i nowoczesny sprzęt pozwalają kontrolować medale na każdym etapie ich produkcji. Kolejną kwestią jest doświadczenie oraz idące za nim indywidualne podejście do Klienta. One z kolei są fundamentem szerokiej i bogatej oferty. Spełnienie wszystkich tych elementów daje gwarancję wysokiej jakości usług, która przekłada się na pełną zgodność z oczekiwaniami Klienta.

Medal personalizowane - porównanie projektu z rzeczywistością

Jakie medale personalizowane możesz wykonać z firmą Tryumf?

Jako wieloletni producent pucharów i medali dobrze wiemy, że medale okolicznościowe bądź sportowe muszą spełniać wszystkie standardy jakości. Jednak przede wszystkim powinny być w pełni zgodne z wizją i oczekiwaniami Klienta. W realizowaniu każdej nawet bardzo nietypowej koncepcji pomaga nam największy park maszynowy w branży. Dostęp do najnowocześniejszej technologii oraz doświadczenie i pasja naszych pracowników są podstawą tego, że nasze realizacje medali zachwycają swoim wyglądem. Natomiast szeroki wybór sprawia, że możesz wybrać różne produkty dopasowane do różnych potrzeb i okoliczności. Wszystko to przekłada się na fakt, że rzeczywisty wygląd medalu jest w pełni zgodny z zaakceptowanym przez Klienta projektem.

Medale personalizowane - trwałe medale odlewane

Medale odlewane od największego polskiego producenta

Medale odlewane na zamówienie mogą upamiętniać naprawdę każde wydarzenie. Dzieje się tak ze względu na możliwość przybierania różnych kształtów oraz dowolności zdobienia. Decydując się na medale odlewane, stawiasz zatem na trwałość i precyzję. Możesz urozmaicić je głębokimi przetłoczeniami, płaskorzeźbami, kolorową emalią czy też efektownymi dodatkami. Nasi pełni pasji graficy sprawią, że medale personalizowane będą urzekać projektem, a doświadczony zespół idealnie przełoży to na zachwycającą realizację. Dzięki temu rzeczywisty wygląd medalu będzie w pełni zgodny z Twoimi oczekiwaniami.

Medale Vision, czyli potęga kolorów

Piękno otaczającej nas rzeczywistości dostrzegamy wszystkimi zmysłami. Jednak głównie opieramy się na wzroku. Dlatego często organizatorzy imprez wybierają kolorowe medale z nadrukiem. Takie medale Vision są połączeniem tradycyjnych medali odlewanych z innowacyjną techniką nanoszenia full coloru. Dzięki temu medale personalizowane są dopasowane do kolorystyki i stylistyki wydarzenia, a na ich powierzchni można umieścić dowolny wzór graficzny. Dlatego decydując się na medale z kolorowymi zdobieniami, możesz być pewien indywidualnego podejścia oraz idealnego odwzorowania graficznego.

Medale personalizowane - kolorowe medale Vision
Medale personalizowane - szybko dostępne Q-Medals

Q-Medals - ekspresowe wykonanie i wysoka jakość

Dla wielu organizatorów imprez ważna jest cena zamawianego przez niego produktu. Często z powodu wysokich cen rezygnują oni z personalizowanych medali. Na szczęście, mamy na to rozwiązanie. Są nimi medale stalowe z serii Q-Medals. Decydując się na ten rodzaj medalu, Klient musi przejść przez kilka etapów. Na początku wybiera kształt oraz kolor medalu, a następnie wypełnia jego powierzchnię zdjęciem, logiem bądź tekstem. Po tym decyduje o formie wykończenia detali i rodzaju wstążki. Następnie dostaje gotowy projekt do akceptacji, a za kilka dni trafiają do niego medale personalizowane w pełni zgodne z projektem. Wszystko odbywa się sprawnie, szybko i bez zbędnych formalności.

LaserCut, czyli nieograniczone możliwości twórcze

To, co wyróżnia medale cięte laserowo od innych medali, to fakt, że mają one nieograniczone możliwości projektowe. Oznacza to, że możesz stworzyć projekt, którego realizacja dla wielu wydaje się niemożliwa. Jednak dzięki nowoczesnej technologii LaserCut my jesteśmy w stanie go wykonać. A co najważniejsze, jego realizacja będzie zgodna z projektem nawet w najdrobniejszym szczególe. Dzięki temu na pewno nie rozczarujesz się efektem finalnym.

Medale personalizowane - oryginalny kształt LaserCut

Medale personalizowane takie, jak na projekcie

Elementem, który w pierwszej kolejności zachwyca Klientów, jest projekt medalu. To dzięki niemu można sobie zwizualizować kształt, formę, kolorystykę oraz strukturę medalu. Za jego sprawą urzeczywistniane są kreatywne wizje Klientów. Dlatego tak ważne jest, aby efekt końcowy był równie zachwycający. Jednak, aby go uzyskać, należy wybrać doświadczonego producenta, który w swojej kolekcji ma już wiele nietypowych i idealnie wykończonych realizacji. Nasza firma bardzo dobrze zdaje sobie z tego sprawę, aktywnie uczestnicząc w życiu branżowym. O naszych możliwościach świadczą nie tylko lata doświadczenia oraz technologia, ale również pokaźne grono zadowolonych Klientów. Dołącz do nich, a my zadbamy o to, aby medal w rzeczywistości spełnił wszystkie Twoje oczekiwania.