Medale myśliwskie. Nagrody dla członków kół łowieckich

przez robson88
Medale myśliwskie, monety i pinsy
Myślistwo niegdyś sposób na przetrwanie, dziś stało się elementem gospodarki łowieckiej oraz pewnego rodzaju rozrywką. Samo myślistwo obejmuje wyłącznie zagadnienia związane z procesem polowania czyli tropieniem, wabieniem i odstrzałem dzikich zwierząt. Bycie myśliwym to przywilej, którym może poszczycić się w naszym kraju ponad 120 tys osób, które są zrzeszone w różnego rodzaju kołach łowieckich. Organizacje te aktywnie włączają się ochronę przyrody oraz przeciwdziałają kłusownictwu. Corocznym świętem wszystkich myśliwych jest obchodzony 3 października dzień Św. Huberta.

Hubertus to szczegółny dzień, w którym organizowane są huczne obchody tego święta z zachowaniem historycznych wzorców. W tym dniu myśliwi uczestniczą w mszy świętej, która często jest odprawiania wokół leśnych kapliczek. Uczestniczą w niej także zwierzęta myśliwych – psy, konie oraz sokoły. Kolejnym elementem obchodów jest tradycyjne polowanie.
Przypinka mysliwska dla koła łowieckiego "Krogulec"

Pamiątkowe medale myśliwskie, monety oraz przypinki dla zasłużonych łowców

Po zakończeniu polowania przychodzi czas na podsumowania. Wręczane są medale myśliwskie, okolicznościowe monety oraz przypinki. Otrzymają je najlepsi myśliwi oraz zasłużeni członkowie kół łowieckich. Medal myśliwski dla króla polowania czy króla pudlarzy to wyjątkowa pamiątka dla każdego myśliwego.

W tym dniu wręcza się także odznaczenie PZŁ – Medal Zasługi Łowieckiej. Medal wręczany m.in za długotrwałą pracę w organach PZŁ, osiągnięcia w ochronie środowiska, strzelectwie myśliwskim, walce z kłusownikami oraz wzrową postawę etyczną.

Król polowania może być tylko jeden, zadbaj o odpowiedni medal

Tryumf to największy producent medali w Polsce. Od wielu lat tworzymy medale na specjalne zamówienie dla kół łowieckich. Zdecydowanie dominują wśród nich medale odlewane, które bez wątpienia są najbardziej efektowne. Jeśli potrzebują Państwo oryginalnych, indywidualnie zaprojektowanych medali myśliwskich, monet lub przypinek myśliwskich, zapraszamy do kontaktu! Przygotujemy darmową wycenę oraz stworzymy wstępną wizualizację!

Gotowe medale łowieckie, które sam spersonalizujesz

Standardowe, wstępnie przygotowane medale łowieckie można zamówić od ręki w naszym sklepie internetowym z trofeami i nagrodami. Medale myśliwskie, których jesteśmy producentem można spersonalizować w naszym konfiguratorze. Dodając odpowiednią kolorową wstążkę oraz wklejkę z wygrawerowaną dedykacją otrzymujemy gotowy medal, który przekazywany jest do produkcji. Spośród kilkunastu gotowych wzorów, każdy może znaleźć coś dla siebie!

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!