Kolorowe medale sposobem na nietypowy medal

Kolorowe medale. Doskonały sposób na nietypowy projekt medalu!

Każdego roku w Polsce (pomijając zeszły) organizowanych jest coraz więcej imprez, na których uczestnicy mogą zdobywać medale sportowe. Dlatego dla każdego organizatora tak ważne jest przygotowanie atrakcyjnej oferty.

W jej skład wchodzą m.in. miejsce, przygotowana trasa, zadania do wykonania, pakiety startowe oraz wyjątkowy medal, który potencjalny uczestnik będzie chciał zdobyć do swojej kolekcji.

Nieregularne kształty, połączenia różnych materiałów, serie medali tworzące razem całkiem nowy kształt, ruchome elementy oraz medale, które można wielokrotnie używać. To tylko część naszych możliwości w produkcji medali, którą oferujemy.

W tym roku dokładamy kolejną opcję unikatowej personalizacji medali naszej produkcji. Mianowicie, pokrycia medali odlewanych kolorową emalią. Kolorowe medale odlewane będą świetną propozycją dla kogoś kto szuka nowego i ciekawego sposobu personalizacji medali.

Medale na tą chwilę możemy pomalować emalią w pięciu kolorach:

Cały proces technologiczny produkcji przebiega standardowo. Dopiero na ostatnim etapie medale są poddawane malowaniu specjalną farbą, która następnie jest utwardzana w piecu. Tak przygotowana powłoka daje gwarancje trwałości! Bezsprzecznie daje też niesamowity efekt!

Już jakiś czas temu otrzymaliśmy zapytanie o zaprojektowanie i wykonanie niebieskiego medalu na 14. PKO Półmaraton Rzeszowski.

Medal według oczekiwań klienta miał być w kolorze niebieskim, nawiązywać do miasta Rzeszów oraz musiało się na nim znaleźć logo PKO Bank Polski. Dodatkowym elementem miała być sublimacyjna wstążka z datą i nazwą imprezy.

Ponieważ w Tryumf lubimy wyzwania, podjęliśmy się tego zamówienia i w ciągu 3 dni roboczych przedstawiliśmy projekt medalu dla klienta. Wizualizacja medalu prezentuje się obiecująco.

Medal na 14 PKO Półmaraton Rzeszowski

Medale trafiły już do uczestników Półmaratonu Rzeszowskiego. Zdjęcia gotowych medali można zobaczyć na naszym profilu na facebooku i instagramie!

Obszerna relacja przygotowana przez organizatora do zobaczenia poniżej.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Udostępnij:

Powiązane artykuły