Honorowi Dawcy Krwi otrzymali pamiątkowe monety naszej produkcji

Wspaniałe podziękowanie dla krwiodawców!

Wystarczy tak nie wiele żeby zrobić tak wiele. Rasa, wyznanie, czy przekonania polityczne nie mają tutaj znaczenia. Liczy się pomoc drugiemu człowiekowi poprzez oddanie krwi. O tym niewątpliwie przekonać się mogą honorowi dawcy krwi, którzy wraz z Legionem HDK w niezwykły sposób codziennie wspierają tysiące zwykłych ludzi. Firma TRYUMF™️ zawsze chętnie wspiera ważne inicjatywy, nie tylko sportowe, ale także te, gdzie liczy się życie ludzkie. W tym roku po raz kolejny dostarczyliśmy monety przeznaczone dla Honorowych Dawców Krwi.
Monety wykonane z wysokiej jakości stopu metali z elementami wypełnionymi farbą wyglądają bardzo elegancko i bezsprzecznie będą wyjątkową pamiątką z wręczenia zaszczytnego tytułu. Umieszczone w etui z plastiku nie ulegną zniszczeniu przed długie lata. Inne wykonane przez nas monety okolicznościowe można znaleźć w galerii oraz na naszej stronie z pucharami i trofeami tryumf.com.

Odznaka honorowego dawcy krwi powodem do dumy!

Krew jest produktem, którego nie możemy wyprodukować i dlatego tak ważne jest jej oddawanie. Oddawanie krwi jest w Polsce dobrowolne i bezpłatne. Za każde oddanie krwi jako dawca otrzymujesz kilka czekolad oraz dzień wolny w pracy. Korzyści jest znacznie więcej jeśli zostaniesz honorowym dawcą krwi. W zależności od miasta ilość oddanej krwi, po której otrzymuje się ten honorowy tytuł jest inna. Nie zmienia to jednak faktu, że potrzeba dużo dobrej woli i chęci aby systematycznie oddawać swoją krew. Odznaki honorowych dawców krwi to niewielkie uhonorowanie ale na pewno sprawi radość obdarowanemu. Dziękujemy, jesteśmy z Was dumni!

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Udostępnij:

Trofea na zamówienie z indywidualnym projektem

Ostatnio opublikowane

Śledź nas

Powiązane artykuły

W poprzednim artykule z cyklu jak zrobić projekt medalu –...

W poprzednim artykule dotyczącym tego, jak zrobić projekt medalu odlewanego...

Ze względu na dużą ilość zapytań o samodzielne wykonywanie projektu...