Tryumf wyróżniony w II edycji rankingu magazynu Forbes

przez robson88

Ranking Forbes, w którym zostaliśmy uwzględnieni, jest dla nas ogromnym wyróżnieniem i powodem do dumy. Ranking firm rodzinnych stworzony przez magazyn forbes to pionierski ranking dla najbardziej dynamicznie rozwijających się firm tego typu w Polsce.

Firmy rodzinne cechuje szereg wartości, odpowiedzialności, tradycji, a także sama idea firmy rodzinnej, która co do zasady prosperuje z myślą przekazania sukcesji kolejnym pokoleniom. Przyczynia się to do podtrzymania rodzinnego charakteru firmy.

Firma rodzinna Tryumf z ponad 25 letnim doświadczeniem

To dla nas to szczególne wyróżnienie, zwłaszcza dzięki elementom, które cechują naszą firmę rodzinną. Droga do zwycięstwa zazwyczaj zaczyna się od marzeń i odwagi, by po nie sięgać. Następnie jest ciężka praca i pokonywanie własnych ograniczeń. A kiedy już staniemy na podium – tym rzeczywistym lub tym wyimaginowanym, spoglądamy na drogę za nami, na zdobyte doświadczenia i ludzi, z którymi ją przebyliśmy i czujemy to, co jest najlepszą nagrodą za wysiłek – TRYUMF.

Cieszymy się z wypracowanych przez nas wartości i tradycji, które od 28 lat działalności przedsiębiorstwa, przekazujemy wewnątrz naszej działalności.

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!