Drewniane medale z plastrów brzozy. Niepowtarzalne medale w stylu eko

przez robson88
Drewniane medale z brzozy zawieszone na sznurku jutowym

Ekologicznych rozwiązań cały świat szuka w każdej dziedzinie życia. Nie inaczej jest z medalami. Drewniane medale, które projektujemy, w ostatnim czasie zyskują ogromną popularność. Cena, personalizacja i wykonanie z biodegradowalnych materiałów – te zagadnienia bardzo często interesują naszych klientów. Medale ekologiczne produkujemy ze sklejki, którą można odpowiednio spersonalizować lub połączyć z innym materiałem. Na swoim koncie mamy kilkadziesiąt realizacji tych medali.
Nowym rozwiązaniem, które pojawiło się w naszej ofercie, są medale z brzozy.

Drewniane medale z grawerem na bieg dzika
Drewniane medale z kolorowym nadrukiem na zawody pływackie

Medale z plastrów brzozy. Ekologiczne rozwiązanie

Medale brzozowe stają się coraz bardziej popularne ze względu na swój niepowtarzalny charakter oraz ekologiczny styl. Dlatego, duża część klientów szukając ekologicznych nagród, decyduje się na medale z brzozy.

Tego typu tanie medale można spersonalizować przy pomocy odpowiedniej techniki oraz zawiesić na sznurku jutowym. Plaster brzozy o grubości około 1 cm i średnicy około 10 cm gwarantuje niepowtarzalny styl, ponieważ każdy krążek drewniany ma nieco inny kształt. Różnią się one także wzorem na korze.

Bezsprzecznie, medal w takim eko wydaniu prezentuje się naprawdę ciekawie i nietypowo. Warto wziąć pod uwagę taki rodzaj medalu szukając ekologicznych nagród na swoje wydarzenie.

Medal drewniany z grawerem lub nadrukiem kolorowym

Każdy medal drewniany ma możliwość wykonania na nim personalizacji. Medale z brzozy oczywiście też mogą zostać spersonalizowane. W zależności od projektu i potrzeb klienta może to być laserowe grawerowanie lub kolorowy nadruk LuxorJet. Medale ze sklejki można dodatkowo łączyć z pleksą lub laminatem. Dzięki takiej możliwości kombinacji medale drewniane mogą być naprawdę prawdziwymi unikatami.

Wieloletnie doświadczenie w produkcji medali to gwarancja, że Państwa wymarzony medal drewniany będzie wykonany idealnie i na czas. Zawsze chętnie doradzamy i pomagamy na etapie wyboru odpowiedniego medalu.

Przed wyborem rodzaju nagród na Twoje wydarzenie sportowe, warto zasięgnąć rady u doświadczonego konsultanta.

 Zachęcam do zamówienia darmowej wyceny lub skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszym konsultantem.

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!