Blog

Firma Tryumf, jako czołowy producent medali, monet, ryngrafów i odznaczeń wojskowych, wzięła udział w największych i najważniejszych w Europie Międzynarodowych Targach Przemysłu Obronnego w Kielcach.
To nie tylko kompleksowa prezentacja sprzętu wojskowego, ale także biznesowe spotkania i umowy zawierane pomiędzy producentami sektora obronnego z różnych kontynentów.
Była to trzecia wystawa Europy, po targach w Paryżu i Londynie, ma którą przybyło ponad 20 tysięcy zwiedzających z wielu krajów.
Udział w tego typu wydarzeniach branżowych, dla nas ogromny zaszczyt, dajemy klientom możliwość bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami naszej firmy oraz zapoznania się z naszymi najnowszymi produktami.
Duże zainteresowanie naszym stoiskiem, a także wysoki poziom produktów zaowocowało nawiązaniem wielu istotnych kontaktów z wojskowymi, którzy wyrazili chęć podjęcia z nami współpracy.

Tryumf na Targach Przemysłu Obronnego w Kielcach

Prezentujemy krótką, acz wartościową relację wideo z naszego udziału w Międzynarodowych Targach Przemysłu Obronnego w Targi Kielce S.A.

Opublikowany przez Tryumf Piątek, 6 września 2019