Bieg Zająca Wielkanocnego

Wielkanocny Bieg Zająca i medale odlewane z “jajem”

Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami. Dla jednych jest to czas przygotowań do rodzinnych spotkań a dla innych okazja do spędzenia czasu w otoczeniu budzącej się do życia przyrody. Niewątpliwie najlepszą okazją do spędzenia czasu na świeżym powietrzu jest wspólne bieganie.

W tym roku jednak organizowane biegi wielkanocne ze względu na rozprzestrzeniającą się epidemię wirusa SARS-CoV-2 organizatorzy odłożyli na późniejsze terminy lub dali swoim zawodnikom możliwość startu wirtualnego.

Medale odlewane na “IV Bieg Zajączka Wielkanocnego”

IV Bieg Zajączka Wielkanocnego został przełożony na sierpień jednak organizatorzy zadbali o swoich uczestników. Każdy zawodnik który wyraził chęć ma teraz możliwość wzięcia udziału w biegu wirtualnym w dniach 10 – 14 kwietnia 2020.
Medale odlewane, które przygotowaliśmy na IV Bieg Zajączka Wielkanocnego w Poznaniu z całą pewnością zachwycą wszystkich uczestników tego wydarzenia. Wypukłe i wklęsłe elementy wypełnione kolorową farbą nadają mu świątecznego charakteru i dodatkowo tworzą efekt 3D. Całości dopełnia zielona personalizowana wstążka sublimacyjna.
Kolorowy medal zachęci zwłaszcza dzieci i będzie powodem dla którego Ci młodzi biegacze będą chcieli rywalizować w wyścigu. O taki medal okolicznościowy naprawdę warto zawalczyć aby znalazł się w domowej kolekcji każdego biegacza.

Bieg Zająca 2020

Wykonaliśmy medale na „3 Bieg z Jajem”

To już kolejny raz kiedy dostarczamy medale na ten wyjątkowy bieg wielkanocny. Cieszymy się, że mogliśmy przygotować okolicznościowe medale na tą imprezę.
Organizatorzy także zadbali o zdrowie zawodników i przełożyli imprezę biegową na czerwiec.
Mimo iż bieg odbędzie się dopiero za dwa miesiące warto uzbroić się w cierpliwość. Na cierpliwych uczestników czekać będzie na mecie wykonany przez nas na zamówienie medal w kolorze antycznego srebra z malowanymi kolorową farbą elementami. Wypukłe i wklęsłe elementy nadają trójwymiarowości medalowi. Medal zawieszony na personalizowanej wstążce z pewnością będzie pięknie prezentował się w domowej kolekcji medali.

 

Życzenia świąteczne od firmy Tryumf

Święta Wielkanocne w tym roku są inne niż zazwyczaj i na pewno na długo zapadną nam w pamięci. Z powodu panującej epidemii koronawirusa musieliśmy ograniczyć nasze codzienne aktywności i ograniczyć kontakty z innymi ludźmi a tegoroczne święta spędzimy w domowym zaciszu w gronie najbliższych.

Dlatego z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych chcielibyśmy złożyć wszystkim naszym klientom, partnerom, przyjaciołom i współpracownikom, wszystkiego co najlepsze i najprzyjemniejsze, szczęścia osobistego, zdrowia, pogody ducha, smacznego święconego jajka a także odpoczynku w rodzinnym gronie.
Niech każdy z nas wykorzysta ten okres czasu jak najlepiej!

Potrzebujesz innych nagród? Zajrzyj do naszego sklepu z trofeami!

Udostępnij:

Powiązane artykuły