4 pomysły na nagrody dla dzieci

Szukasz pomysłu na nagrody szkolne? Sprawdź 4 pomysły na idealne nagrody dla dzieci

Szkoła to miejsce, w którym młodzi ludzie kształtują swój charakter, odkrywają pasje i rozwijają się w wybranym przez siebie kierunku. Jest to również etap, któremu towarzyszy wiele radosnych wydarzeń, pamiętanych przez całe życie. Wśród nich najlepiej we wspomnieniach utrzymują się te, które są dobrze upamiętnione. Ale jak to zrobić? Najlepiej sprawdzą się w tym nagrody szkolne

W szkole powodów do świętowania jest zawsze wiele. Nagrody szkolne są bowiem wręczane na różnych okazjach takich jak zakończenie roku szkolnego, wyróżnienie wzorowego ucznia czy nagrodzenie najlepszych osiągnięć naukowych lub sportowych.

Inwestowanie w nagrody dla dzieci jest więc bardzo ważne, ponieważ przynosi wiele korzyści zarówno dla uczniów, jak i całej społeczności szkolnej. Nagrody szkolne są wspaniałą motywacją dla uczniów, którzy zachęceni do osiągania lepszych wyników w nauce i innych dziedzinach, rozwijają swoje umiejętności. Ponadto, nagrody są świetnym rozwiązaniem, za którego pomocą władze szkoły mogą wyróżnić najlepszych uczniów.

Dla młodych osób, wkraczających w życie jest to niezwykle ważne, ponieważ buduje ich pewność siebie oraz sprawia, że czują się oni zauważeni. Kolejnym istotnym aspektem nagród szkolnych jest to, że wspierają one zdrową rywalizację między uczniami, a nawet wzmacniają morale nauczycieli, którzy dumni z osiągnięć swoich uczniów, będą pracować jeszcze efektywniej.

Nagrody szkolne są również idealnym sposobem na to, aby poprawić reputację szkoły i przyciągnąć więcej uczniów. Personalizowane medale na zamówienie czy statuetki wręczane na wielu wydarzeniach wpływają na postrzeganie szkoły, jako takiej, która daje swoim uczniom szerokie możliwości rozwoju. Wszystko to sprawia, że inwestowanie w nagrody dla dzieci to inwestowanie w ich przyszłość oraz byt całej społeczności szkolnej.

solidne medale odlewane

nowoczesne medale stalowe

ekologiczne medale 1-2-3

designerskie statuetki na zamówienie

Medale dla dzieci kojarzone są zwykle ze sportem, ale nasze doświadczenie pokazuje, że są to również świetne nagrody na inne okoliczności. Grupą uczniów, którzy zasługują na szczególne wyróżnienie, są w końcu wszyscy Ci, którzy osiągają imponujące wyniki w nauce, sporcie czy innej dziedzinie. W związku z tym należy odpowiednio je wynagrodzić, używając w tym celu wysokiej jakości nagród.

Jednym z najpopularniejszych rozwiązań są medale odlewane, które charakteryzują się niezwykłą trwałością oraz bogactwem zdobień. Wykonujemy je na indywidualne zamówienie, dzięki czemu mogą mieć dowolny kształt, rozmiar czy liczbę oraz rodzaj zdobień. Możemy więc tworzyć różne medale, nawiązujące do określonej dziedziny nauki, dyscypliny sportu czy okazji. Wystarczy dodać spersonalizowany wzór, np. sowy, będącej symbolem wiedzy, budynku szkoły, aby uczniowie dłużej pamiętali, gdzie zdobyli nagrodę czy podobiznę dziecka w stroju absolwenta.

Nasza firma stosuje różne sposoby nanoszenia personalizowanych wzorów. Jesteśmy w stanie wykonać trójwymiarowe zdobienie w postaci płaskorzeźby w kolorze medalu, urozmaicić je kolorową emalią lub dodać kolorowy nadruk, tak jak to robimy w przypadku medali Vision. W przypadku medali odlewanych warto jednak pamiętać, że są to nagrody, których czas realizacji jest najdłuższy i wynosi około 4 tygodni od dnia akceptacji projektu. Dlatego warto odpowiednio wcześnie podjąć kroki i złożyć zamówienie.

Na personalizowane nagrody szkolne nie zawsze trzeba długo czekać. W sytuacji, gdy pilnie potrzebujesz wyróżnień dla uczniów, świetnym pomysłem na nagrody dla dzieciQ-medals oraz medale LaserCut. Są to nowoczesne medale stalowe, które wycinamy za pomocą lasera.

Charakteryzują się one niemal nieograniczonymi możliwościami personalizacji. Można je urozmaicać kolorowym nadrukiem, przedstawiającym różne grafiki, obrazki, motywy czy napisy – również trójwymiarowe.

Pierwsze z nich, czyli medale z serii Q to klasyczna odsłona medali stalowych, które dostępne są w pięciu różnych kształtach oraz kolorach. Możesz umieścić na nich grafikę z motywem wzorowego ucznia, wybitnego sportowca czy młodego naukowca.

Drugi wymieniony wcześniej rodzaj medali daje o wiele większe możliwości. Oprócz opcji wyboru zdobień możesz również zaprojektować kształt i rozmiar medali. Dzięki temu, medale, które z nami stworzysz, mogą przypominać kształtem sowę, liczbę, np. symbolizującą klasę, do jakiej chodzi uczeń czy inny aspekt ważny dla Ciebie i Twoich uczniów. Wszystko to możesz mieć gotowe w nawet kilka dni roboczych od akceptacji projektu.

Szkoły nie zawsze dysponują odpowiednio dużym budżetem, aby wręczać personalizowane nagrody wszystkim uczniom. Nasza firma tak jak i wiele placówek edukacyjnych nie chce, aby dzieci czuły się niedocenione. Dlatego tworzymy również medale 1-2-3, będące najbardziej ekonomiczną opcją na rynku, którą można personalizować.

Nasze medale eco to idealne rozwiązanie dla wszystkich szkół, którym zależy na szybkim czasie realizacji oraz niskiej cenie. Te symboliczne nagrody dla dzieci wykonujemy z różnych materiałów. Te z brzozy występują w okrągłym kształcie w dwóch rozmiarach, natomiast medale ze sklejki możemy wyprodukować w dowolnym, wymyślonym przez Ciebie formacie. Oprócz tego, medale te możemy również pokryć kolorowym nadrukiem z wybranym motywem. Są to więc medale, które idealnie sprawdzą się na każdej okazji, a dzięki niskiej cenie szkoła będzie mogła wręczyć je każdemu uczniowi. Wszystko to wykonane błyskawicznie z zachowaniem najwyższej jakości oraz bez obaw o nadszarpnięcie budżetu szkoły.

Nagrody szkolna dla najlepszego ucznia
Nagrody szkolne dla uczniów za wybitne osiągnięcia

Znaczące sukcesy zarówno indywidualne, jak i zespołowe warto uroczyście świętować. Aby to zrobić w jeszcze bardziej wyjątkowy sposób, najlepiej postawić na statuetki na zamówienie. Dzięki indywidualnemu projektowi są one równie unikalne i szczególne, jak uczniowie, którzy zostaną nimi obdarowani.

Zwykle wręcza się je uczniom, którzy osiągnęli szczególny sukces, np. w szkolnym czy ogólnopolskim konkursie. Jednak trofea to również świetne nagrody dla drużyn oraz zespołów. Możesz wręczyć je najlepszej drużynie sportowej, która zwycięży w zorganizowanych przez Twoją szkołę zawodach albo wyróżnić nią zespół naukowy, reprezentujący Twoją placówkę.

Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu właśnie takich, spersonalizowanych statuetek idealnych na każdą okazję. Wszystkie nasze trofea są bowiem indywidualnie zaprojektowane pod konkretną imprezę, okoliczność, a nawet osobę.

Nagrody wykonujemy z materiałów takich jak drewno, metal czy szkło oraz urozmaicamy je niestandardowymi zdobieniami, np. elementami obrotowymi. Oprócz tego wszystkie rodzaje naszych nagród można spersonalizować poprzez dodanie imion laureatów, nazwy konkursu czy zawodów, a nawet logo szkoły. Wszystko po to, aby nagrody szkolne były jedyne w swoim rodzaju i stanowiły piękny oraz trwały symbol uznania dla najlepszych.

Nasza firma zajmuje się produkcją nagród oraz medali już od wielu lat. W związku z tym mamy na swoim koncie wiele realizacji tworzonych dla szkół, a co za tym idzie dla wybitnych i wyróżniających się uczniów.

Produkujemy personalizowane nagrody zarówno na konkursy, zawody sportowe, jak i na koniec roku szkolnego. Nasze nagrody wyróżniają się najwyższą jakością, którą uzyskujemy dzięki wyjątkowej dbałości o szczegóły oraz dostępowi do najnowocześniejszego parku maszynowego w branży.

Dzięki niemu możemy zadbać o nagrodę na każdym etapie produkcji. Co więcej, indywidualne podejście umożliwia nam dbanie o to, aby nasze produkty były odpowiednie dla dzieci w każdym wieku.

Jeśli więc chcesz uczynić konkurs lub zawody bardziej atrakcyjnymi, docenić sukcesy wybitnego ucznia, przykuć uwagę dzieci i być częścią ich dobrych wspomnień z etapu szkolnego, zaufaj naszemu doświadczeniu i skontaktuj się z naszym doradcą. Pomoże Ci on wybrać idealną nagrodę, która będzie odpowiadać zarówno Tobie, jak i Twoim uczniom!

Udostępnij:

Trofea na zamówienie z indywidualnym projektem

Ostatnio opublikowane

Śledź nas

Powiązane artykuły

W poprzednim artykule z cyklu jak zrobić projekt medalu –...

W poprzednim artykule dotyczącym tego, jak zrobić projekt medalu odlewanego...

Ze względu na dużą ilość zapytań o samodzielne wykonywanie projektu...